Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz: Nie miałem żadnego romansu

Utworzony przez mietek, 4 marca 2010 r. o 17:47
Gość napisał:
Jest czarna szmata bolszewicka może była nie do zdarcia szmata ............ ale czy jest mocherowa ?
Bolszewickie i inne lewackie shmaty to bezsprzecznie najgorsze kreatury jakie zaistniały na ziemi ! Diabły wcielone ! Miliony ofiar ! Krew na pysku ! Piekło murowane ! A mohery będą sobie leżeć spokojnie w niebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TĘPAK MOHEROWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj ! napisał:
Ja to jestem za tym żeby ta córka ksiedza ogłosila konkurs i zebyśmy zgadywali KTO, który ksiondz jest jej ojcem ? a ona w nagrode pozwoli laureatowi bzykać ja w każda niedziele po sumie.
Ale czy ona ładna? może najpierw foto opublikuje w necie, bo mogę sobie wyobrazić, że będzie brzydka a wtedy to ja rezygnuje z konkursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę że jest na pewno czarna po ojcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sądzę że jest na pewno czarna po ojcu.
to ojciec był czarnym murzynem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj ! napisał:
to ojciec był czarnym murzynem ?
czarnym batmanem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......."A mohery będą sobie leżeć spokojnie w niebie... " Jak mi zagwarantujesz ten spokój w niebie, i nie skłamiesz, to kupie se berecik moherowy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest czarna szmata bolszewicka może była nie do zdarcia szmata ............ ale czy jest mocherowa ?
moherowa? trudno być !bo to nie ten wiek, nikt by na nie nie poleciał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
......."A mohery będą sobie leżeć spokojnie w niebie... " Jak mi zagwarantujesz ten spokój w niebie, i nie skłamiesz, to kupie se berecik moherowy !
Masz to jak w banku ! Przy wejściu do nieba powiedz hasło "Dawaj !" i wchodzisz bez problemu. A berecik nie zaszkodzi, kup se.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojcze wielo jebny nie bądź taki rozrzutny !!!!!!!!!!!! nie dawaj wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawaczka napisał:
Ojcze wielo jebny nie bądź taki rozrzutny !!!!!!!!!!!! nie dawaj wszystkim.
Ja nie "daję", ja BIORĘ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj ! napisał:
Masz to jak w banku ! Przy wejściu do nieba powiedz hasło "Dawaj !" i wchodzisz bez problemu. A berecik nie zaszkodzi, kup se.
Piotr ma i wpuszcza na inne hasło ! przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piotr ma i wpuszcza na inne hasło ! przykre
Na jakie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj ! napisał:
Na jakie ?
ja już wiem, Ty musisz się zapytać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja już wiem, Ty musisz się zapytać !
Kogo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księdza Kazimierza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj ! napisał:
Ja to jestem za tym żeby ta córka ksiedza ogłosila konkurs i zebyśmy zgadywali KTO, który ksiondz jest jej ojcem ? a ona w nagrode pozwoli laureatowi bzykać ja w każda niedziele po sumie.
to jest żałosne czy ktoś czyta te brednie swoje po ich napisaniu ????????? nie wydaje mi się by pisał to wszystko normalny człowiek ..... napewno nikomu nie powinno się życzyć takiej tragedii ale jak ktoś chociaż w 1/100 nie przeżyje tego na własnej skórze to nigdy nie będzie wiedział co może czuć osoba tak osaczona. Współczuję tej kobiecie i pamiętajcie wszyscy że krzywdę wielką można zrobić takim gadaniem ogromną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jguvuf napisał:
to jest żałosne czy ktoś czyta te brednie swoje po ich napisaniu ????????? nie wydaje mi się by pisał to wszystko normalny człowiek ..... napewno nikomu nie powinno się życzyć takiej tragedii ale jak ktoś chociaż w 1/100 nie przeżyje tego na własnej skórze to nigdy nie będzie wiedział co może czuć osoba tak osaczona. Współczuję tej kobiecie i pamiętajcie wszyscy że krzywdę wielką można zrobić takim gadaniem ogromną
A czego szukała osaczona ? pieniędzy, współczucia, ogona ? a po co sutanny wietrzyć , czy prac? pralni nie ma ? kto wiatr sieje, burze zbiera !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... "Obłuda, zakłąmanie, wciskanie ludziom czegoś, czego w gruncjie rzeczy nie potrzebują i do czego wciskający (czyli krk) nie mają moralnego, ani fizycznego prawa; bezprzykładny pęd klechów za pieniądzem; siedlisko przestępców, co pokazują niezliczone przypadki np pedofilii w tym szacownym gronie; setki tysięcy ofiar na sumieniu. To tylko nieliczne przykłady; mógłbym wyliczać bardzo długo. Jeden jeszcze ci podam: ty; chory z nienawiści do każdego, kto ci nie przyklaskuje. ................ Zapraszam do mojego blogu: http://wojtek-hannover.blog.onet.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapitan Wysłane: 13 stycznia 2010 ....." No cóż, natury oszukać sie nie da. Prawda ukrywana za maską pseudopobożności tak daleko odbiegająca od tego co sie głosiło wyszła na jaw. Ale z drugiej strony , to przecież normalne, zdrowy osobnik gatunku powinien mieć zdrowe potomstwo i nie ważne jak głupie stworzone przez chore umysły przepisy stoją temu na przeszkodzie . Skandal powinien być innego typu , otóż powinno obnażyć to cały bezsens kościelnych zakazów i nakazów. Widać jak na dłoni ,że instytucja to jest nie powołana do pouczania innych jak mają sobie urządać życie. Stąd potem to cała obłuda, wynikająca z ukrywania tego co i tak wcześniej czy później wyjdzie na światło dzienne. Nie licuje to z ogólnie przyjętym obrazem tej instytucji i papieży, którzy będąc zwykłymi ludźmi stroją się w piórka boskości i wynikającej z tego możliwości napiętnowania wszystkich na podstawie wymyślonych przez siebie kodeksów etycznych. Oto cała tajemnica wiary. Kłamstwo przyodziane w purpurę staje się wszem i wobec prawdą wiary............."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...